Defibrylatory AED Plus w krakowskich biurowcach

2011-11-18
 

Paramedica Polska dostarczyła defibrylatory półautomatyczne AED Plus do kompleksu inteligentnych budynków, należących do grupy BUMA: Green Office i Quattro Business Park w Krakowie.

Jak zapewniają Administratorzy kompleksu BUMA, nie tylko najwyższa jakość wykonania czy nowoczesne technologie brane były pod uwagę przy wykończeniu inwestycji, ale również zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom także pod kątem zdrowia i życia. 

„Dbamy o najemców naszych obiektów, dlatego chcemy im zapewnić jak najlepsze warunki pracy –komfortowe, nowoczesne , ale i bezpieczne biurowce. W samym tylko  centrum Krakowa rocznie traci przytomność około 100 osób, a w  obu naszych biurowcach pracuje prawie 1800 osób.  W tak dużej grupie ryzyko nagłych wypadków rośnie. Zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu – filozofią funkcjonowania Grupa BUMA  oraz własnymi przekonaniami -czujemy się odpowiedzialni za bezpieczne funkcjonowanie ludzi w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się wyposażyć je w AED ” – mówi Magdalena Jabłońska – Zarządca  Kompleksu Biurowego Green Office.

Zaletą zakupionego AED Plus jest maksymalnie intuicyjna obsługa, wspomagana komunikatami w jęz.polskim, które prowadzają osobę udzielającą pomocy przez cały algorytm Podstawowych Zabiegów Resuscytacyjnych. Jednoznaczne komunikaty pomagają pokonać obawę przed rozpoczęciem udzielenia pomocy z wykorzystaniem defibrylatora. Z tego właśnie powodu ten defibrylator AED Plus jest wskazany do użycia przez przypadkowych świadków Nagłego Zatrzymania Krążenia.

Warto podkreślić, iż wyposażenie biurowców w AED jest innowacyjnością na krakowskim rynku nieruchomości komercyjnych. Cieszy fakt, że nie tylko samorządy zaczynają myśleć o zapewnieniu bezpieczeństwa społeczności w sytuacjach narażenia życia, ale także prywatni inwestorzy decydują się na tak istotnie zmiany w wyposażeniu kompleksów biurowych.

Źródło:
http://www.buma.com.pl/green_office/site/aktualnosci/news_22_06_2011.htm
http://www.buma.com.pl/green_office/site/aktualnosci/news_28_10_2011.htm

Paramedica.pl 2007
Wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja: VEGA Internet Studio
Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k.
02-815 Warszawa, ul. Żołny 11
tel. (22) 313 09 39, fax (22) 313 09 59
Firma ParaMedica prowadzi sprzedaż i leasing sprzętu oraz wyposażenia medycznego, szpitalnego, ratowniczego. Kompleksowe i fachowe doradztwo przy doborze aparatury medycznej. W ofercie specjalistyczny sprzęt medyczny, sprzęt szpitalny i sprzęt ratowniczy m.in.: ciśnieniomierze, defibrylatory, defibrylator AED – defibrylacja elektryczna, kardiomonitory, respiratory – ratownictwo medyczne, pulsoksymetry. Zapraszamy do współpracy!

Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k. ul. Żołny 11, 02-815 Warszawa, tel. 22 313 09 39, faks 22 313 09 59
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy, KRS 0000432666, NIP 1070017638, REGON 142737816
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij

Notice: Undefined index: count in /home/paramedica/ftp/paramedica.pl/system/logs.php on line 35