Strona główna

WSPÓŁPRACA Z HILL-ROM

Z dużą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że Paramedica Polska została oficjalnym i jedynym importerem i przedstawicielem firmy Hill-Rom na terenie Polski. W ten sposób portfolio naszych produktów powiększone zostało o światowego lidera w zakresie produkcji łóżek i systemów transportowych dedykowanych do szpitali. Marka tego producenta jest doskonale znana również na terenie naszego kraju. Produkty są zaawansowane technologicznie, słyną ze swojej funkcjonalności i wytrzymałości – zaliczane są do Klasy Premium.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Hill-Rom na naszej stronie: http://www.paramedica.pl/produkty-szpitale.php?id=1206

Hill-Rom jest wiodącą międzynarodową firmą oferującą technologie medyczne i zatrudniającą około 10 000 pracowników na całym świecie. Jest partnerem dystrybutorów sprzętu medycznego w ponad 100 krajach. Skupia się na rozwiązaniach opieki nad pacjentem, które poprawiają kliniczne i ekonomiczne rezultaty w pięciu kluczowych obszarach: Zwiększanie Mobilności, Pielęgnacja Ran i Prewencja, Procedury Kliniczne, Chirurgiczne Bezpieczeństwo i Wydajność, Pomoc Respiracyjna/ Oddechowa. Ludzie, programy i produkty Hill-Rom realizują jedną misję: każdego dnia na całym świecie poprawiać efekty działań urządzeń i procesów w trosce o pacjentów i ich opiekunów.

Od czasu powstania w 1929 roku wizja tworzenia w szpitalach bezpieczeństwa i komfortu dla pacjentów była głównym celem firmy Hill-Rom. Marka Hill-Rom rozwijała się w myśl tej idei, a wyrazem jej ewolucji jest system łóżek Progressa ™  – innowacyjna technologia intensywnej opieki przeznaczona do wprowadzania wczesnej mobilizacji u pacjentów. Progressa jest pierwszym systemem łóżkowym wprowadzającym zaawansowaną technologię StayInPlace ™, która pomaga utrzymać pacjentów w optymalnej pozycji podczas ruchów łóżka. Przemieszczanie lub zsuwanie się pacjentów w szpitalnym łóżku może powodować konieczność częstego ich re-pozycjonowania przez personel medyczny, co zwiększa obciążenie personelu powodowane dźwiganiem. System StayInPlace opracowany w laboratoriach ergonomii Hill-Rom, to zaawansowana technologia artykulacji, która dopasowuje ruchy łóżka do naturalnego wydłużenia kręgosłupa towarzyszącego ruchowi między pozycjami na wznak, a pionową. StayInPlace pomaga utrzymać pacjentów w optymalnej pozycji, aby zminimalizować ruch w kierunku nóg łóżka podczas unoszenia części zagłówka. 

Mobilizacja z  łóżkiem PROGRESSA odbywa się w pięciu etapach. Pacjenci są doprowadzani do pozycji siedzącej i mogą być następnie wspierani podczas chodzenia poprzez system  Liko ®Te dwa systemy są kluczowym przykładem zintegrowanych rozwiązań oferowanych przez firmę.

Program Progresywnej Mobilizacji Hill-Rom jest dopełnieniem portfolio produktów poprawiających jakość mobilizacji pacjentów, w tym systemu łóżek Progressa. Obejmuje równocześnie protokoły i materiały edukacyjne pomagające ośrodkom opieki zdrowotnej w bezpiecznym i efektywnym wdrażaniu terapii wczesnej mobilizacji pacjentów.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE GRANIE!

W Gorzowie Wielkopolskim pacjentów SOR segreguje ''elektroniczna pielęgniarka''

Od 1 listopada na SOR Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. działa system kwalifikacji medycznej pacjentów triage. W dzieleniu pacjentów na grupy pomaga pracownikom oddziału urządzenie zwane przez pracowników ''elektroniczną pielęgniarką''.

Jak czytamy na stronie internetowej gorzowskiego szpitala, w określeniu parametrów życiowych pacjenta pracownikom medycznym SOR pomaga urządzenie zwane przez pracowników ''elektroniczną pielęgniarką''. To aparat „szyty na miarę” dla gorzowskiego szpitala, który w ciągu kilku minut pozwala szybko i obiektywnie przydzielić pacjentów do określonej grupy. Dzięki systemowi triage, od 1 listopada do szpitala nie wpłynęła żadna skarga na pracę lekarzy, ratowników medycznych czy pielęgniarek ratunkowych. Dla nas bardzo ważne jest, aby pacjenci przekazywali nam swoje uwagi i prośby. Takie informacje zwrotne pozwalają nam dostosowywać nasza ofertę do ich oczekiwań i potrzeb. Wkrótce uruchomimy specjalny adres mailowy, stworzony właśnie do tego celu - mówił podczas konferencji prasowej Jerzy Ostrouch, prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

Szpital przypomina, że niebawem rozpocznie się kompleksowa modernizacja SOR. Po przebudowie kubatura Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ma zostać zwiększona o ponad 1,3 tys. m kw. Całość ma być uzupełniona sprzętem służącym ratowaniu życia i monitorującym funkcje życiowe, nowymi łóżkami, RTG z ramieniem C, aparatem USG, defibrylatorami, respiratorami i kardiomonitorami. Wartość tych zakupów to prawie 1,9 mln zł.

Informacja została zamieszczona dzięki uprzejmości Portalu rynekzdrowia.pl Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę dla rynku szpitalnego o rozwiązania firmy Siemens. Zaawansowane obrazowanie przestrzenne wielokątowe Advanced SieClear™oraz dynamiczna technologia wzmacniania kontrastu tkanek Dynamic TCE™, które zapewniają doskonałą jakość obrazu 2D i Dopplera kolorowego. W chwili obecnej znajdziecie Państwo w naszym portfolio unikatowe rozwiązania do diagnostyki obrazowej.  Ultrasonograf ACUSON Freestyle to pierwszy na świecie aparat z bezprzewodowymi głowicami. Rozwiązanie to umożliwia maksymalną swobodę oraz komfort podczas badania USG.

Drugim proponowanym rozwiązaniem jest przenośny i wszechstronny aparat ACUSON P500 Frosk. ACUSON P500 FROSK został specjalnie zaprojektowany dla medycyny ratunkowej i gabinetów ultrasonograficznych. ACUSON P500 FROSK wprowadza dwie, nowe najwyższej klasy technologie, które zapewniają wyraźne obrazy usg, niezależnie od poruszania się pacjenta i głowicy: Dynamic Persistence, zgłoszoną do opatentowania, Auto Flash Artifact Suppression. Obydwie technologie współpracują ze sobą, by wykryć ruchy wpływające negatywnie na jakość obrazu oraz automatycznie zredukować zakłócenia. Jednocześnie wzmacniają one czułość obrazowania przepływów w kolorze, umożliwiając uzyskanie wyraźnych obrazów.

 

 

Paramedica.pl 2007
Wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja: VEGA Internet Studio
Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k.
02-862 Warszawa, ul. Farbiarska 47
tel. (22) 313 09 39, fax (22) 313 09 59
Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k. ul. Farbiarska 47, 02-862 Warszawa, tel. 22 313 09 39, faks 22 313 09 59
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy, KRS 0000432666, NIP 1070017638, REGON 142737816

Notice: Undefined index: count in /home/paramedica/ftp/paramedica.pl/system/logs.php on line 35